You are here
Home > Pravidla

Seriál závodů pořádaných členy oddílu TT Tálín, zaměřený na širokou základnu amatérských sportovců, kteří prvotně neměří svůj výkon na vteřiny, milimetry a absolutní pořadí v cíli. Jde jim v první řadě o to, zdravě se hýbat a aktivně využít své volné chvíle.

Do poháru není nutné se přihlašovat předem, automaticky budou započítány výsledky všech účastníků uvedených závodů.

 

BODOVÁNÍ:

1. místo – 200 bodů, 2. místo – 195 bodů, 3. místo – 190 bodů, 4. místo – 185 bodů, 5. místo – 184 bodů, 6. místo – 183 bodů, atd. vždy o 1 bod méně

  • K tomuto počtu bodů získá každý závodník body podle celkového počtu závodníků v konkrétním závodě, a to 1 bod za každých 10 účastníků, kteří závod dokončí. Např. při účasti 36 lidí získá každý + 3 body, pří účasti 72 lidí + 7 bodů, atd.
  • Závod v triatlonu je bonusový, neboduje se zde umístění, ale každý, kdo ho dokončí, získá +20 bodů do celkového hodnocení.
  • Do závěrečného hodnocení se započítávají 2/3 nejlepších výsledků (+ případných 20 bodů za účast na tálínském triatlonu).
  • Rozdělení do kategorií proběhne podle počtu účastníků a možností pořadatele.

 

Slavnostní vyhlášení a předání cen se odehraje během ledna/února následujícího roku, o jeho termínu, stejně jako o průběžném i celkovém pořadí, budou účastníci včas informováni prostřednictvím e-mailu.

Termíny některých závodů budou upřesněny v průběhu roku.

 

INFORMACE:

karlos.juran@seznam.cz

danaadamkova@seznam.cz

Top