You are here
Home > Pořadí

Aktuální pořadí Tálínského poháru 2020 ke stažení ZDE >>>

Konečné pořadí Tálínského poháru 2019 ke stažení ZDE >>>

Konečné pořadí Tálínského poháru 2018 ke stažení ZDE >>>

Konečné pořadí Tálínského poháru 2017 ke stažení ZDE >>>

Tálínský pohár 2020 – BODY

POŘ. JMÉNO ROČ. ODDÍL lyže Vimperk běh Žďár běh Vlkov BODY CELKEM
1. NOVÝ Lukáš 1976 TT Tálín 195 191 192 578
2. JURÁŇ Karel 1974 TT Tálín 185 178 182 545
3. HABARA Jaromír 1974 TJ Loko Veselí n. Luž. 0 196 198 394
4. KORÁBIK Michal 1982 Tábor 0 201 191 392
5. SKALKA Pavel 1970 CBC Team 0 189 193 382
6. GRABMÜLLER Ivo 1962 BH ČB 200 0 174 374
7. ŠÍP Jaromír 1979 TT Tálín 0 182 183 365
7. ENINGER Boris 1986 Vodňany 0 184 181 365
9. DIVIŠ Jiří 1975 CBC Team 0 180 184 364
10. BARTOŠ Dušan 1964 Atletika Písek 0 183 178 361
11. GRZYB Julius 1975 Žďár 0 179 175 354
12. BEDNÁRIK Petr 1959 SK 4 Dvory 0 173 172 345
13. ŠIMEK Miroslav 1966 TC Dvořák 0 169 165 334
14. STULÍKOVÁ Pavla 1983 Dříteň 0 167 160 327
15. MIKOLÁŠ Jan 1961 Trisk ČB 0 168 156 324
16. VONDRA Josef 1976 Strakonice 0 165 153 318
17. PEXA Martin 1974 ČB 0 166 147 313
18. KŘÍŽ Martin 1973 Velo club Tábor/Petrovice 0 177 127 304
19. ADÁMKOVÁ Dana 1980 TT Tálín 0 158 144 302
20. HABARA Jan 1972 TJ Loko Veselí n. Luž. 0 174 124 298
21. TRECHA Rudolf 1950 TT Tálín 0 153 143 296
22. TAMPIEROVÁ Martina 1975 Semice 0 156 136 292
23. TOMÁŠKOVÁ Lucie 1982 Štěpánovice 0 151 132 283
24. ENINGEROVÁ Miluška 1957 Vodňany 0 147 130 277
25. KUDRLIČKA Rosťa 1964 Adam Team Kluky 0 155 119 274
26. STUDNAŘ Lukáš 1989 TT Tábor 0 0 208 208
27. JAROLÍM Michal 1989 VS Tábor 0 206 0 206
28. BAUER Václav 1978 KŘEMŽE cyklo power team 0 0 203 203
29. VYSKOČIL Pavel 1976 Ski Vimperk 195 0 0 195
30. ŠISLER Patrik 1991 Loupežníci OCR 0 0 190 190
30. HADÁČEK František 1975 GS Cyklo Team Jistebnice 0 190 0 190
32. VONDRUŠKA Radek 1990 ČB 0 0 189 189
33. GYÜRÜSI Martin 1985 TJ Hraboš 0 0 188 188
33. MAŠEK Matěj 1986 Písek 0 188 0 188
35. KORANDA David 1983 Trisk ČB 0 0 187 187
35. VALTR Matěj 1977 Triva Praha 0 187 0 187
37. PETRŮ Martin 1986 Veselí n. Luž. 0 0 186 186
37. TOUL Filip 1980 Šutri Prachatice 0 186 0 186
39. ROSECKÝ Patrik 1994 Predátor ČB 0 0 185 185
39. TOUL Filip 2007 Trisk ČB 0 185 0 185
41. LENC Jiří 1954 MTB Šumava Riders 184 0 0 184
42. VYSKOČIL David 2005 Ski Vimperk 183 0 0 183
43. VYSKOČIL Vítek 2010 Ski Vimperk 182 0 0 182
44. KRAJÁNEK Tomáš 1979 Šutri Prachatice 0 181 0 181
45. KALINA Bohumil 1976 SK Kardašova Řečice 0 0 180 180
46. FESSL Tomáš 1981 Dobrá Voda u ČB 0 0 179 179
47. VAVREČEK Miroslav 1963 Bechyně 0 0 177 177
48. MUSIL Jaroslav 1981 Plnej pupek CB 0 0 176 176
48. KONÁŠEK Václav 1986 Rasty Team 0 176 0 176
50. MIKOLÁŠ Miroslav 1995 Trisk ČB 0 175 0 175
51. CÍRAL František 1971 Dvory n. Luž. 0 0 173 173
52. FILKOVÁ Nikola 1990 Strakonice 0 172 0 172
53. MIZON Ruby 1997 Predátor ČB 0 0 171 171
53. BENEŠ Radek 2000 Lišov 0 171 0 171
55. STUDNAŘ Jakub 1988 Veselí n. Luž. 0 0 170 170
55. MACH Karel 1971 Číčenice 0 170 0 170
57. OLŠJAK Ladislav 1959 Marcelky GW stáj 0 0 169 169
58. ROKOS Ivan 1959 Jiskra Třeboň 0 0 168 168
59. ARDAMICA David 2001 Ardy Team 0 0 167 167
60. WEHRBERGER Pavel 1974 Veselí n. Luž. 0 0 166 166
61. PÁRTL David 1978 Lišov 0 0 164 164
61. BLAŽKOVÁ Renata 1995 0 164 0 164
63. SEDLÁK Petr 1975 Team David 0 0 163 163
63. HOUDEK Lukáš 1981 Žďárské Chalupy 0 163 0 163
65. ZÁKOSTELECKÝ František 1955 Mokré 0 0 162 162
65. DENOVSKÝ Martin 1985 Žďárské Chalupy 0 162 0 162
67. PŘIBYL Ivan 1973 Sezimovo Ústí 0 0 161 161
67. HLÍNOVÁ Jaroslava 1980 TT Tálín 0 161 0 161
69. BÍLEK Karel 1979 Žďár/S větrem v zádech 0 160 0 160
70. ČERNÝ Jakub 1980 Praha 0 0 159 159
70. HUSPEKA Miroslav 1959 Adam – Čejetice 0 159 0 159
72. ALEŠ Emanuel 1976 Plnej pupek CB 0 0 158 158
73. LEXA Jiří 1971 ČB 0 0 157 157
73. MÍKOVÁ Lenka 1976 Týn nad Vltavou 0 157 0 157
75. KŮRKA Tomáš 1986 Rohde Schwarz Runners 0 0 155 155
76. STEINBAUER Vít 1984 Lišov 0 0 154 154
76. TRNKA Vlastimil 2004 Krč 0 154 0 154
78. VONDRUŠKOVÁ Jana 1989 ČB 0 0 152 152
78. CHMELÍKOVÁ Michaela 1986 Semice/S větrem v zádech 0 152 0 152
80. VÁŠOVÁ Veronika 1995 ČB 0 0 151 151
81. MIKEŠ Jaromír 1976 Plnej pupek CB 0 0 150 150
81. DUBOVSKÁ Jana 1986 S větrem v zádech 0 150 0 150
83. BÁRTÍK Michal 1988 Sv. Maří 0 0 149 149
83. ŘÍHOVÁ Tereza 2007 Atletika Písek 0 149 0 149
85. STUDNAŘ Martin 1984 Veselí n. Luž. 0 0 148 148
85. MARTÍNKOVÁ Vlaďka 1975 Chelčice 0 148 0 148
87. BALATKOVÁ Hana 1968 Val 0 0 146 146
87. TRNKA Václav 2000 Krč 0 146 0 146
89. BINDER Václav 1956 Plnej pupek CB 0 0 145 145
89. PŘÍVOZNÍKOVÁ Martina 1980 Žďárské Chalupy 0 145 0 145
91. NĚMEJC Jaroslav 1976 Protivín 0 144 0 144
92. MAŠEK Oldřich 1955 Protivín 0 143 0 143
93. SEMRÁD Stanislav 1952 Kardašova Řečice 0 0 142 142
93. NEBES Karel 1984 S větrem v zádech 0 142 0 142
95. ZACHAROVÁ Veronika 1977 Plnej pupek CB 0 0 141 141
95. NOVÁKOVÁ Eliška 2006 Žďárské Chalupy 0 141 0 141
97. VESELÁ Martina 1972 ČB 0 0 140 140
97. SKRUŽ Milan 1977 Žďárské Chalupy 0 140 0 140
99. ZIMA Josef 1965 BH ČB 0 0 139 139
99. SLÁDEK Roman 1968 Myšenec 0 139 0 139
101. ALEŠOVÁ Šárka 1977 Plnej pupek CB 0 0 138 138
101. LIDOVÁ Jaroslava 1988 Žďárské Chalupy 0 138 0 138
103. KINCOVÁ Petra 1974 E-ON TT Tábor 0 0 137 137
103. KROPÁČEK Kilián 2002 Žďár 0 137 0 137
105. KRÁSOVÁ Petra 1980 AJ Strakonice 0 136 0 136
106. ARDAMICA David 1976 Ardy Team 0 0 135 135
106. DLOUHÁ Kateřina 1993 Žďárské Chalupy 0 135 0 135
108. ARDAMICOVÁ Radka 1981 Ardy Team 0 0 134 134
108. KUŽEL Stanislav 1986 Žďár 0 134 0 134
110. KUŽELOVÁ Kateřina 1978 ČB 0 0 133 133
110. KREJCAR Michal 1981 Žďár 0 133 0 133
112. ŘÍHOVÁ Jana 1982 Protivín 0 132 0 132
113. SMRČINOVÁ Markéta 1974 ČB 0 0 131 131
113. MÁDLOVÁ Denisa 2007 Protivín 0 131 0 131
115. NOVÁKOVÁ Lenka 1979 Žďárské Chalupy 0 130 0 130
116. KUNA Alois 1988 PK Vytrvalci RB 0 0 129 129
116. HOUDKOVÁ Lucie 1979 Žďárské Chalupy 0 129 0 129
118. GRIBBIN Daniel 2003 SK 4 Dvory 0 0 128 128
118. HOLUBOVÁ Petra 1974 Písek 0 128 0 128
120. MIKOVÁ Jaroslava 1973 Žďárské Chalupy 0 127 0 127
121. HAVELKA Tomáš 2004 Atletika Čtyři Dvory 0 0 126 126
121. KŮRKOVÁ Jitka 1983 Žďárské Chalupy 0 126 0 126
123. KOVÁŘ Milan 1974 ČB 0 0 125 125
124. ŠITERA Jaroslav 1980 Vitín 0 0 123 123
125. OUTLÝ Jakub 2005 Plnej pupek CB 0 0 122 122
126. FRIEDLOVÁ Natálie 2003 Atletika Písek 0 0 121 121
127. POČTOVÁ Klára 2004 Atletika Písek 0 0 120 120
128. NOVÁKOVÁ Kateřina 2000 Musher Club JCC 0 0 118 118
129. SEDLÁK Tomáš 2010 SK Čéčova ČB 0 0 117 117
130. GRIBBINOVÁ Jana 1968 SK 4 Dvory 0 0 116 116
131. GRZYBOVÁ Eliška 2011 Žďár 0 0 115 115
132. NAVRÁTILOVÁ Andrea 1976 Veselí n. Luž. 0 0 114 114
133. ŠÍP Jaromír 2007 TT Tálín 0 0 113 113
134. ALEŠOVÁ Antonie 2010 Plnej pupek CB 0 0 112 112
135. KŮRKOVÁ Hana 1988 Jižná 0 0 111 111
Top