You are here
Home > Pořadí

Průběžné pořadí Tálínského poháru 2021 ke stažení ZDE >>>

Konečné pořadí Tálínského poháru 2020 ke stažení ZDE >>>

Konečné pořadí Tálínského poháru 2019 ke stažení ZDE >>>

Konečné pořadí Tálínského poháru 2018 ke stažení ZDE >>>

Konečné pořadí Tálínského poháru 2017 ke stažení ZDE >>>

Tálínský pohár 2020 – BODY CELKEM

POŘ. JMÉNO ROČ. ODDÍL BODY CELKEM
1. NOVÝ Lukáš 1976 TT Tálín 1159
2. SKALKA Pavel 1970 CBC Team 1130
3. JURÁŇ Karel 1974 TT Tálín 1113
4. DIVIŠ Jiří 1975 CBC Team 1088
5. ADÁMKOVÁ Dana 1980 TT Tálín 982
6. ŠÍP Jaromír 1979 TT Tálín 934
7. KŮRKA Tomáš 1986 Rohde Schwarz Runners 856
8. PECH Roman 1962 Ski Vimperk 843
9. TRECHA Rudolf 1950 TT Tálín 799
10. KAŠÁK Véna 1979 Sport-bike Strakonice 751
11. MIKOLÁŠ Jan 1961 Trisk ČB 674
12. JAROLÍM Michal 1989 VS Tábor 582
13. GRABMÜLLER Ivo 1962 BH ČB 579
14. ŠKVRNA Karel 1992 CBC Team 568
15. VONDRUŠKA Radek 1990 ČB 562
16. SOUKUP Petr 1970 Galaxy Cyklo Švec Stevens 558
16. TOUL Filip 1980 Šutri Prachatice 558
18. MIKOLÁŠ Miroslav 1995 Trisk ČB 547
19. BARTOŠ Dušan 1964 Atletika Písek 543
20. HADÁČEK František 1975 GS Cyklo Team Jistebnice 530
21. HUSPEKA Miroslav 1959 Adam – Čejetice 506
22. LENC Jiří 1954 MTB Šumava Riders 497
23. KŘÍŽ Martin 1973 Velo club Tábor/Petrovice 485
24. KUDRLIČKA Rosťa 1964 Adam Team Kluky 409
25. ČERNÝ Michal 1978 Trisk ČB 402
25. KOROUS David 2004 TT Tábor 402
27. HABARA Jaromír 1974 TJ Loko Veselí n. Luž. 394
28. KORÁBIK Michal 1982 Tábor 392
29. KORANDA David 1983 Trisk ČB 387
30. KOROUS Martin 1974 TT Tábor 382
31. VYSKOČIL Pavel 1976 Ski Vimperk 380
32. UHLÍŘ Radek 1967 Trisk ČB 374
33. PUDIL Jaroslav 1961 M2 Sport Bečvář 366
34. ENINGER Boris 1986 Vodňany 365
34. VIKTORA Jan 1978 Prodoli racing team 365
36. HOLUB Martin 1978 TT Tálín 364
37. BRLICOVÁ Natálie 1996 BH ČB 362
38. TUČEK Jiří 1974 Trisk ČB 361
39. VYSKOČIL Vítek 2010 Ski Vimperk 358
40. FÜRBACH Martin 1975 Strakonice 355
41. GRZYB Julius 1975 Žďár 354
41. ŠIMEK Miroslav 1966 TC Dvořák 354
43. DAVID Tomáš 1984 ČB 348
44. HLÍNOVÁ Jaroslava 1980 TT Tálín 347
44. KUCHYŇKA Ivan 1966 Malíkov Smiling Bikers 347
46. FILKOVÁ Nikola 1990 Strakonice 346
47. BEDNÁRIK Petr 1959 SK 4 Dvory 345
47. BLAŽKOVÁ Renata 1995 Strakonice 345
49. ŘEHOŘ František 1970 Ski Vimperk 343
49. VALDAUF Radim 1965 Hluboká nad Vltavou 343
51. FESSL Tomáš 1981 AC Sparta Cycling Akademie 342
52. JAHODA Vladimír 1963 TT Tálín 341
53. MATOUŠ Petr 1949 TT Tálín 334
54. BARTÁK Vladimír 1946 Šrouby a matice Bártová 328
55. STULÍKOVÁ Pavla 1983 Dříteň 327
56. VONDRA Josef 1976 Strakonice 318
57. PEXA Martin 1974 ČB 313
58. HABARA Jan 1972 TJ Loko Veselí n. Luž. 298
59. NOVÁKOVÁ Veronika 1994 Prodoli racing team 296
59. ZIMA Josef 1965 BH ČB 296
61. VESELÁ Martina 1972 ČB 293
62. TAMPIEROVÁ Martina 1975 Semice 292
63. VONDRUŠKOVÁ Jana 1989 ČB 289
64. TOMÁŠKOVÁ Lucie 1982 Štěpánovice 283
65. SMRČINOVÁ Markéta 1974 ČB 282
66. ENINGEROVÁ Miluška 1957 Vodňany 277
67. NOVÁKOVÁ Kristýna 2004 GW Jihotrans 275
68. FRIEDLOVÁ Natálie 2003 Atletika Písek 261
69. POČTOVÁ Klára 2004 Atletika Písek 256
70. STUDNAŘ Lukáš 1989 TT Tábor 208
71. FILIP Jakub 1994 Velo Club Cirkl ČB 207
72. KUBÍK Adam 2003 Cycling Academy Tábor 206
72. PLÁNEK Karel 1976 Šutri Prachatice 206
74. HRON Jan 1981 Šutri Prachatice 204
75. BAUER Václav 1978 KŘEMŽE cyklo power team 203
75. BUDIL Roman 1997 PK Vytrvalci RB 203
77. HRADECKÝ Jaroslav 1996 Sport Races Cycling Team 202
78. BAUER Florian 1994 RC Bike Next 125 Hackl-lebensräume 201
78. KRAJÁNEK Tomáš 1979 Šutri Prachatice 201
78. LUDVÍK Jan 1975 BK Nezmar 201
81. KALINA Bohumil 1976 SK Kardašova Řečice 200
82. SEDLÁČEK Ondřej 1982 Trisk ČB 199
82. VACEK Vojtěch 1995 Triatlon Team Tábor 199
84. SMETANA Jakub 1996 Myšenec 198
85. JELÍNEK Pavel 1984 KC Slavia Praha 197
86. OBERNGRUBER Daniel 1991 RC Bike Next 125 Hackl-lebensräume 196
87. DVOŘÁK Jan 1979 Spektrumbike ČB 195
88. KONÁREK Zdeněk 1982 Šutri Prachatice 194
89. BUDIL Jakub 2002 PK Vytrvalci RB 193
89. PRŮCHA Josef 1971 CBC Team 193
91. CIRKL Petr 1971 Velo Club Cirkl ČB 192
91. GRABMÜLLEROVÁ Šárka 1969 BH ČB 192
93. ACKERMANN Kamil 1975 Axon Sport Team 191
93. BREITENFELLNER Markus 2001 Team DNA EinDRUCK Sarleinsbach 191
95. HORKÝ David 1973 RC-H 1919 190
95. KREŠÁK Kryštof 2005 Cycling Academy Tábor 190
95. ŠIMŮNKOVÁ Simona 1997 Trisk ČB 190
95. ŠISLER Patrik 1991 Loupežníci OCR 190
99. PAVLÍK Václav 1994 CT Weber 189
99. PRŮCHA Bedřich 1973 Bikeheart 189
101. GYÜRÜSI Martin 1985 TJ Hraboš 188
101. MAŠEK Matěj 1986 Písek 188
101. SOVA Ondřej 1981 MTB Šumava Riders 188
101. ZOAITTER René 2004 PROFISPORT Cheb 188
105. BELFÍN Jiří 1975 Kovo Belfín 187
105. JURÁŠ Jan 1984 Vegan Sport Club 187
105. KOŠŤÁL Tomáš 2002 Biketime Bulls Písek 187
105. VALTR Matěj 1977 Triva Praha 187
109. PETRŮ Martin 1986 Veselí n. Luž. 186
110. KLOUB Martin 1967 Trauma CB 185
110. KOBES Jan 1979 CBC Team 185
110. PLECHATA Radek 1977 Velo club Tábor 185
110. ROSECKÝ Patrik 1994 Predátor ČB 185
110. TOUL Filip 2007 Trisk ČB 185
115. BENÍČEK Kamil 1972 Hůry 184
115. BOČEK Josef 1968 Sokol Dolany 184
115. POLEŠČUK Robert 2004 Zajíčkov 184
118. HARTL Tomáš 1980 Sokol Římov 183
118. JIŘIČKA Miroslav 1972 Cyklo Jiřička 183
118. ŠIMEČEK David 2005 Cycling Academy Tábor 183
118. VYSKOČIL David 2005 Ski Vimperk 183
122. VORÁČEK Jiří 1979 CK Kramolín 182
123. BELADA Tomáš 2003 Cycling Academy Tábor 181
123. KALISTA Petr 1988 PK Vytrvalci RB 181
123. MACH Milan 1967 Šutri Prachatice 181
123. RÖMER Alexander 1994 Team Optimum 181
127. JEŽEK Kamil 1968 CK Kramolín 180
127. KUČERA Jan 1969 KC Slavia Praha 180
129. JANSA Jiří 1966 Atletika Písek 179
129. NOVÁK Václav 1974 GW Jihotrans 179
131. HRABÁKOVÁ Anna 1996 Písek 178
131. KOVAŘÍK Luboš 1972 Cycling Academy Tábor 178
131. UHLÍŘOVÁ Miroslava 1970 Triatlon Team Tábor 178
134. BÁRTOVÁ Růžena 1968 Šrouby a matice Bártová 177
134. BUBLA Ladislav 1959 GS Cyklo Team Jistebnice 177
134. KRBEC Tomáš 1969 Diablo sport Český Krumlov 177
134. VAVREČEK Miroslav 1963 Bechyně 177
138. HRONOVÁ Božena 1954 Šutri Prachatice 176
138. KONÁŠEK Václav 1986 Rasty Team 176
138. KRAUS Tomáš 2006 Cycling Academy Tábor 176
138. LOLACHER Tomáš 2003 CBC Team 176
138. MUSIL Jaroslav 1981 Plnej pupek CB 176
143. HOŠEK Adam 2006 Cycling Academy Tábor 175
143. PELC Václav 1967 OB Strakonice 175
143. RESS Tomáš 1977 Sport Import 175
146. BABKA Jaroslav 1983 Jiko ČÁCHA Sušice 174
146. NĚMEČEK Aleš 1991 Prompt 2 servis cyklo team 174
148. CÍRAL František 1971 Dvory n. Luž. 173
148. PLONER Robert 1977 RPR Římov 173
148. TURNOVSKÝ Štěpán 2003 Cykloklub Chýnov 173
151. TŮMA Roman 1965 AC Sparta Cycling Akademie 172
152. BENEŠ Radek 2000 Lišov 171
152. DOKULILOVÁ Ludmila 1962 Sokol Stachy 171
152. HLINKA Petr 1966 Z Bike Team Třeboň 171
152. KRÁTKÝ Vladan 1973 Cyklo Jiřička 171
152. LESZKOW David 2000 Šutri Prachatice 171
152. MIZON Ruby 1997 Predátor ČB 171
158. HALAMKA Jiří 1964 CK Kramolín 170
158. HURDA Vojtěch 2005 kola-bbm.cz 170
158. MACH Karel 1971 Číčenice 170
158. PETRŮ Michal 1978 Prachatice 170
158. STUDNAŘ Jakub 1988 Veselí n. Luž. 170
163. KARABÁŠ Milan 1974 MTB Šumava Riders 169
163. NEUMANNOVÁ Jana 1978 Dejvid team 169
163. OLŠJAK Ladislav 1959 Marcelky GW stáj 169
163. ZADRAŽIL Vít 2005 Z Bike Team Třeboň 169
167. JOZA Miroslav 1995 Cyklo Kohout 168
167. LACINA Jan 1980 Prodoli racing team 168
167. ROKOS Ivan 1959 Jiskra Třeboň 168
167. STUCHLÍK Jiří 1975 TT Tábor 168
171. ARDAMICA David 2001 Ardy Team 167
171. BEZNOSOV Igor 1967 Benešov 167
173. TOMAN Pavel 2005 Biketime Bulls Písek 166
173. WEHRBERGER Pavel 1974 Veselí n. Luž. 166
175. DOLEJŠÍ Radek 1972 Prodoli racing team 165
175. HARTLOVÁ Ivana 1981 Sokol Římov 165
175. VOPAT Jan 1981 Diablo sport Český Krumlov 165
178. PÁRTL David 1978 Lišov 164
178. SAMEC Pavel 1976 TT Tálín 164
178. SLABÝ Karel 1975 Biketime Bulls Písek 164
181. HOUDEK Lukáš 1981 Žďárské Chalupy 163
181. MINAŘÍKOVÁ Klára 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor 163
181. SEDLÁK Petr 1975 Team David 163
184. BAAROVÁ Petra 1998 ZČU Plzeň 162
184. DENOVSKÝ Martin 1985 Žďárské Chalupy 162
184. VÁVRA Marek 1976 Sport-bike Strakonice 162
184. ZÁKOSTELECKÝ František 1955 Mokré 162
188. DIVIŠOVÁ Kristýna 2007 CBC Team 161
188. PEŠIČKA Michal 2003 Biketime Bulls Písek 161
188. PŘIBYL Ivan 1973 Sezimovo Ústí 161
188. SCHWARZ Karel 1961 Cyklo Kohout 161
192. BÍLEK Karel 1979 Žďár/S větrem v zádech 160
192. LEBEDA František 1977 Biketime Bulls Písek 160
194. ČERNÝ Jakub 1980 Praha 159
194. MACEK Tomáš 1971 Tábor 159
194. MATOUŠEK Bohumil 1970 CK Kramolín 159
197. ALEŠ Emanuel 1976 Plnej pupek CB 158
197. KUDLÁK Tomáš 1993 Galaxy Cyklo Švec Stevens 158
197. ROLNÍK Emil 1981 158
200. HOLICKÝ Tomáš 1988 CK RBB Invest J. Hradec 157
200. LEXA Jiří 1971 ČB 157
200. MÍKOVÁ Lenka 1976 Týn nad Vltavou 157
203. FILIPOVÁ Klára 1995 Prodoli racing team 156
203. ZAVADIL Jiří 1982 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 156
205. KLOJDA Tomáš 2006 Z Bike Team Třeboň 155
205. VEJTASA Libor 1974 Bohumilice 155
207. DYCHTL Michal 1993 Dynín 154
207. FAKTOR Jan 2005 Z Bike Team Třeboň 154
207. STEINBAUER Vít 1984 Lišov 154
207. TRNKA Vlastimil 2004 Krč 154
211. HLAVÁČ Jan 1979 CBC Team 153
211. HUDRMENT Dominik 1999 Písek 153
213. CHMELÍKOVÁ Michaela 1986 Semice/S větrem v zádech 152
213. KOUBA Miroslav 1960 Čistý sport 152
213. VALIŠ Petr 1972 Benešov 152
216. HRONEK Jaroslav 2007 Biketime Bulls Písek 151
216. KRUMMER Radoslav 1958 Cube 151
216. VÁŠOVÁ Veronika 1995 ČB 151
219. CRHA Radek 1979 150
219. DUBOVSKÁ Jana 1986 S větrem v zádech 150
219. MIKEŠ Jaromír 1976 Plnej pupek CB 150
219. PONDĚLÍČEK Patrik 1997 GS Cyklo Team Jistebnice 150
223. BÁRTÍK Michal 1988 Sv. Maří 149
223. ŘÍHOVÁ Tereza 2007 Atletika Písek 149
223. SMÁHA Karel 1967 Cykloservis Malát 149
226. HYNŠT Štěpán 2004 Jistebnice 148
226. MARTÍNKOVÁ Vlaďka 1975 Chelčice 148
226. OKROUHLICA Petr 1969 CKKV Praha 148
226. STUDNAŘ Martin 1984 Veselí n. Luž. 148
230. SMOLOVÁ Michaela 1992 CBC Team 147
230. VOPAT Jan 1954 Diablo sport Český Krumlov 147
232. BALATKOVÁ Hana 1968 Val 146
232. PLÁNIČKA Jaroslav 1977 Kovo Belfín 146
232. ŠORAJOVÁ Eliška 1987 Prodoli racing team 146
232. TRNKA Václav 2000 Krč 146
236. BINDER Václav 1956 Plnej pupek CB 145
236. PŘÍVOZNÍKOVÁ Martina 1980 Žďárské Chalupy 145
236. RANDOVÁ Iveta 1972 CK Kramolín 145
236. RYBAŘÍK Pavel 1957 GS Cyklo Team Jistebnice 145
240. NĚMEJC Jaroslav 1976 Protivín 144
241. KLABOUCH Jan 1959 AC Sparta Praha Cycling Akademie 143
241. MAŠEK Oldřich 1955 Protivín 143
241. ŠTĚDRÝ Adam 2007 Transbrody 143
244. NEBES Karel 1984 S větrem v zádech 142
244. SEMRÁD Stanislav 1952 Kardašova Řečice 142
244. VOŠLAJEROVÁ Jitka 1967 Cyklo Atom cycling team 142
247. KERPL Lukáš 1985 CK Vinohradské šlapky 141
247. NOVÁKOVÁ Eliška 2006 Žďárské Chalupy 141
247. OŠMERA Jan 1954 Cyklo Atom cycling team 141
247. ZACHAROVÁ Veronika 1977 Plnej pupek CB 141
251. MATLÁŠKOVÁ Jana 1966 Cyklo Jiřička 140
251. SKRUŽ Milan 1977 Žďárské Chalupy 140
251. ZELLER Selina 2002 Team DNA EinDRUCK Sarleinsbach 140
254. HRDLIČKA Marek 1973 Sport team Vimperk 139
254. KOŘENSKÝ Jan 2009 Cycling Academy Tábor 139
254. SLÁDEK Roman 1968 Myšenec 139
254. ŠVADLENA Petr 1972 Velo club Tábor 139
258. ALEŠOVÁ Šárka 1977 Plnej pupek CB 138
258. LIDOVÁ Jaroslava 1988 Žďárské Chalupy 138
258. PELTAN Zdeněk 1959 Cyklo Jiřička 138
258. ŠUHAJ Jan 1983 Kaplice 138
262. KINCOVÁ Petra 1974 E-ON TT Tábor 137
262. KROPÁČEK Kilián 2002 Žďár 137
262. TOMÍKOVÁ Dagmar 1973 GS Cyklo Team Jistebnice 137
265. HRUŠKA Kryštof 2004 Splašený hrušky 136
265. KRÁSOVÁ Petra 1980 AJ Strakonice 136
265. NOVÁK Vladimír 1972 Hůrka 136
268. ARDAMICA David 1976 Ardy Team 135
268. DLOUHÁ Kateřina 1993 Žďárské Chalupy 135
268. KOPIC Petr 1965 Cyklo Jiřička 135
271. ARDAMICOVÁ Radka 1981 Ardy Team 134
271. CARIK Daniel 1975 Cykloservis Malát 134
271. HERVÍN Jaroslav 1978 Biketime Bulls Písek 134
271. KUŽEL Stanislav 1986 Žďár 134
275. BARTOŠOVÁ Kateřina 2008 Biketime Bulls Písek 133
275. KREJCAR Michal 1981 Žďár 133
275. KUŽELOVÁ Kateřina 1978 ČB 133
278. KLIMEŠ Miloš 1955 ENDEKA BASTA team 132
278. MAJER Karel 1956 CK Kramolín 132
278. ŘÍHOVÁ Jana 1982 Protivín 132
281. MACHÁČKOVÁ Barbora 2002 GS Cyklo Team Jistebnice 131
281. MÁDLOVÁ Denisa 2007 Protivín 131
283. NOVÁKOVÁ Lenka 1979 Žďárské Chalupy 130
283. PODZIMEK Ondřej 2004 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 130
285. HOUDKOVÁ Lucie 1979 Žďárské Chalupy 129
285. KUNA Alois 1988 PK Vytrvalci RB 129
285. ŠULC Petr 1968 Biketime Bulls Písek 129
288. BÍLEK Tomáš 1987 Kaplice 128
288. GRIBBIN Daniel 2003 SK 4 Dvory 128
288. HOLUBOVÁ Petra 1974 Písek 128
288. NĚMEC Jiří 1948 Galaxy Cyklo Švec Stevens 128
292. JIRKŮ Michal 1986 ČB 127
292. MIKOVÁ Jaroslava 1973 Žďárské Chalupy 127
294. HAVELKA Tomáš 2004 Atletika Čtyři Dvory 126
294. KŮRKOVÁ Jitka 1983 Žďárské Chalupy 126
296. KOVÁŘ Milan 1974 ČB 125
297. ŠUSTR Miloslav 1945 Ricohimpromat Tábor 124
298. ŠEJNA Roman 1990 STS Praha 123
298. ŠITERA Jaroslav 1980 Vitín 123
300. KLÍMA Václav 1945 Cyklo Velešín 122
300. OUTLÝ Jakub 2005 Plnej pupek CB 122
302. NOVÁKOVÁ Kateřina 2000 Musher Club JCC 118
303. SEDLÁK Tomáš 2010 SK Čéčova ČB 117
304. GRIBBINOVÁ Jana 1968 SK 4 Dvory 116
305. GRZYBOVÁ Eliška 2011 Žďár 115
306. NAVRÁTILOVÁ Andrea 1976 Veselí n. Luž. 114
307. ŠÍP Jaromír 2007 TT Tálín 113
308. ALEŠOVÁ Antonie 2010 Plnej pupek CB 112
309. KŮRKOVÁ Hana 1988 Jižná 111
310. ALTSCHMIED Radek 1981 Laufteam Písek 20
310. BRLICA Pavel 1993 BH ČB 20
310. ČERNOHORSKÝ Tomáš 1997 Triatlon Team Příbram 20
310. DOHNAL Pavel 1986 Družný lenoch 20
310. DUDÁK Zdeněk 1981 Trisk ČB 20
310. DUŠKOVÁ Jitka 1975 Tábor 20
310. FANTUROVÁ Lenka 1978 VSK FTVS 20
310. FIALA Tomáš 1974 Sokol Křemže 20
310. FILIP Jan 1991 20
310. FOŘTOVÁ Petra 2002 Jestřebice 20
310. HRADECKÝ Jan 1983 Triatlon Team Příbram 20
310. JANOVSKÁ Kateřina 1981 Betri 20
310. JEŽKOVÁ Kateřina 1983 Sport Pandera Litoměřice 20
310. KAHUDA Jiří 2000 Šutri Prachatice 20
310. KAHUDA Jiří 1973 Šutri Prachatice 20
310. KOLÁŘ David 1990 Protivín 20
310. KOPÁČEK Pavel 1984 Bežerovice 20
310. KOPTÍK Jiří 1982 Trisk ČB 20
310. KOPTÍKOVÁ Lucie 1981 Trisk ČB 20
310. KRÁL Josef 1959 TC Dvořák 20
310. KULHÁNEK Tomáš 1987 Koronusus 20
310. KULOVANÝ Martin 1973 JH půlmaraton 20
310. KUMŠTA Pavel 1991 Sportability Tábor 20
310. LEDNICKÝ Filip 1974 Písek 20
310. LEDNICKÝ Ondřej 1974 Písek 20
310. PALIVEC David 1984 Sudoměřice u Tábora 20
310. PILAŘ Pavel 1990 Trisk ČB 20
310. ŠAFRÁNEK Petr 1978 TJ Sokol Bavorov 20
310. SMETANA Jiří 1953 ČIKO Český Krumlov 20
310. SOUKUP Dušan 1979 Myslinka run 20
310. STRNAD David 1991 Trisk ČB 20
310. STUCHLÍK Ondřej 2004 20
310. SVOBODA Erik 1968 PK Vytrvalci RB 20
310. TUČKOVÁ Jana 1982 Trisk ČB 20
310. VALDOVÁ Marie 1977 TCV Jindřichův Hradec 20
310. VÍTŮ Josef 1993 Triatlon Team Tábor 20
310. VORÁČEK Karel 1962 TC Dvořák 20
310. ZEMAN Zdeněk 1993 Blatná 20
Top