You are here
Home > Pořadí

Aktuální pořadí Tálínského poháru 2019 ke stažení ZDE >>>

Konečné pořadí Tálínského poháru 2018 ke stažení ZDE >>>

Konečné pořadí Tálínského poháru 2017 ke stažení ZDE >>>

Tálínský pohár 2019 – BODY po 11 závodech

POŘ. JMÉNO ROČ. ODDÍL BODY CELKEM
1. SKALKA Pavel 1970 CBC Team 1499
2. JURÁŇ Karel 1974 TT Tálín 1427
3. DIVIŠ Jiří 1975 CBC Team 1412
4. ENINGER Boris 1986 Vodňany 1396
5. JAHODA Vladimír 1963 TT Tálín 1303
6. ADÁMKOVÁ Dana 1980 TT Tálín 1269
7. VONDRUŠKA Radek 1990 ČB 1268
8. ENINGEROVÁ Miluška 1957 Vodňany 1239
9. VONDRUŠKOVÁ Jana 1989 ČB 1106
10. PECH Roman 1962 Vimperk 1039
11. NOVÝ Lukáš 1976 B+H Triatlon 929
12. KUDRLIČKA Rosťa 1964 Adam Team Kluky 780
12. HUSPEKA Miroslav 1959 Adam – Čejetice 780
14. MATOUŠ Petr 1949 TT Tálín 772
15. GRABMÜLLER Ivo 1962 BH ČB 735
16. HOLUB Martin 1978 Biketime Bulls Písek 720
17. DUŠKOVÁ Jitka 1975 TT Tábor 718
18. UHLÍŘOVÁ Miroslava 1970 E-ON TT Tábor 669
19. KINCOVÁ Petra 1974 E-ON TT Tábor 650
20. TRECHA Rudolf 1950 TT Tálín 628
21. JAROLÍM Michal 1989 VS Tábor 599
22. KAŠÁK Véna 1979 Sport Bike Strakonice 576
23. FŰRBACH Martin 1975 Strakonice 558
24. GRABMÜLLEROVÁ Šárka 1969 BH ČB 556
25. TUČKOVÁ Jana 1982 Trisk ČB 513
26. VOSÁTKA Zdeněk 1963 Atletika Písek 503
27. FILKOVÁ Nikola 1990 Strakonice 492
28. MACH Karel 1971 Číčenice 490
29. HLÍNOVÁ Jaroslava 1980 TT Tálín 482
30. KŮRKA Tomáš 1986 Rohde Schwarz Runners 479
31. TOMÁŠKOVÁ Lucie 1982 Štěpánovice 447
32. HRON Jan 1981 Šutri Prachatice 403
33. ČERNÝ Michal 1978 Trisk ČB 395
34. SRCH Jiří 1998 Šutri Prachatice 394
35. VÁVRA Marek 1976 Sport Bike Strakonice 384
36. HESOUN Tomáš 1987 Čížová 382
37. VYSKOČIL Pavel 1976 Ski Vimperk 380
38. HABARA Jaromír 1974 TJ Loko Veselí n. Luž. 378
39. KAHUDA Jiří 2000 Šutri Prachatice 376
39. PLÁNEK Karel 1976 Šutri Prachatice 376
41. ŠKVRNA Karel 1992 CBC Team 373
42. JANSA Jiří 1966 Atletika Písek 368
42. ŠÍP Jaromír 1979 TT Tálín 368
44. BABINSKÁ Markéta 1977 Atletika Písek 363
44. PLONER Robert 1977 RPR Římov 363
46. BOČEK Josef 1968 Sokol Dolany 362
47. MIKOLÁŠ Jan 1961 Trisk ČB 356
48. ŘEHOŘ František 1970 Ski Vimperk 355
49. BARTOŠ Dušan 1964 Atletika Písek 354
50. OLŠJAK Ladislav 1959 Marcelky GW stáj 347
51. KORYTAROVÁ Eliška 2000 Šutri Prachatice 343
52. MACEK Tomáš 1971 E-ON TT Tábor 338
52. ZÁKOSTELECKÝ František 1955 Mokré 338
54. ŠATAVOVÁ Lenka 1979 Atletika Písek 337
55. HABARA Jan 1972 TJ Loko Veselí n. Luž. 335
56. DAVID Tomáš 1984 ČB 330
57. FOLTOVÁ Helena 1979 RPR Římov 324
58. ENINGER Václav 1952 Vodňany 320
59. DOKULILOVÁ Ludmila 1962 Sokol Stachy 315
60. ŠEJNA Roman 1990 STS Praha 309
61. SMOLOVÁ Michaela 1992 CBC Team 305
62. KOPTÍK Jiří 1982 Trisk ČB 219
63. STROPNICKÝ Ondra 1987 Prodoli Racing Team 208
64. BUDIL Roman 1997 PK Vytrvalci RB 206
64. VACEK Vojtěch 1995 E-ON Tábor 206
66. BRLICA Pavel 1993 BH ČB 205
66. KUNA Alois 1988 PK Vytrvalci RB 205
66. STUDNAŘ Lukáš 1989 Veselí n. Luž. 205
69. ZAJÍC Václav 1979 Trisk ČB 204
70. POLANSKÝ Ondřej 1997 Biketime Bulls Písek 203
71. VYSKOČIL David 2005 Ski Vimperk 202
72. SOUKUP Josef 1987 Zliv 201
73. MACH František 1985 SK Kardašova Řečice 200
74. KALINA Bohumil 1976 SK Kardašova Řečice 199
75. LOLACHER Tomáš 2003 CBC Team 198
75. PUDIL Jaroslav 1961 M2 Sport Bečvář Strakonice 198
75. SMETANA Jakub 1996 UNI Brno 198
75. ŠOULA Oldřich 1978 198
79. BAUER Václav 1978 KŘEMŽE cyklo power team 195
79. KREJČÍK Milan 1981 Sportisimo Prachatice 195
79. RÁKOSNÍK Luboš 1974 ČB 195
82. KOŠŤÁL Tomáš 2002 Biketime Bulls Písek 193
83. VLASATÝ Jakub 2003 Biketime Bulls Písek 192
84. KLIMEŠ Petr 1980 JKM Č.B. 191
84. BUŠEK Lukáš 1989 Biketime Bulls Písek 191
86. SVOBODA Erik 1968 PK Vytrvalci RB 190
86. FOUČEK Petr 1978 Atletika Písek 190
86. HRSTKA Vojtěch 2003 Popovice 190
89. GYÜRÜSI Martin 1985 Veselí n. Luž./Vivobarefoot ČB 189
89. JELÍNEK Pavel 1984 KC Slavia Praha 189
91. CIRKL Petr 1970 Cirkl Clothes 188
91. FANTUROVÁ Lenka 1978 USK FTVS Praha 188
91. CHLUP Tomáš 1993 Dvabezci.cz/Kamenice nad Lipou 188
91. KUČERA Jan 1969 KC Slavia Praha 188
95. HORKÝ David 1973 RC-H 1919 187
95. KŘÍŽ Martin 1973 Velo club Tábor/Petrovice 187
97. DVOŘÁK Petr 1974 Velo Dvořák 186
97. CHLUPOVÁ Tereza 1991 Dvabezci.cz/Kamenice nad Lipou 186
97. VIKTORA Jan 1978 SB Cyklo Olympia 186
100. BOUŠKA Patrik 2001 TJ Chyšky 185
100. KORÁBIK Michal 1982 185
100. PLECHATA Radek 1977 Velo club Tábor 185
100. STANĚK Pavel 1982 APEX-BIKE Tábor 185
100. TRNKA Filip 1995 Z Biketeam Třeboň 185

 

 

Top