FORUM

  • Pro vložení komentáře se musíte registrovat.
  • Těšíme se na vaše připomínky a ohlasy.
  • Prosíme nevkládejte neslušné a urážlivé příspěvky.

6 thoughts on “FORUM

  1. Zdar všichni spříznění, mám pro Vás pozvánku a nabídku, projet si a zkusit si trať Tálínského duatlonu. V sobotu 29.4. 2017 v 17,00 hod se sejdeme před hospodou v Tálíně a pojedeme volným tempem, tak aby jsme si stihli povídat po trati. Nebezpečná a záludná místa si můžeme projet vícekrát a nebo si navzájem poradit jak co nejlépe si s nástrahami poradit. Pokud to někoho z Vás zaujalo, tak potvrďte svoji účast tady na fóru, ať to trochu žije. Poté se dá sednout na chvilku do hospody, neb náš oddíl zde má organizační poradu. Mějte se fajn. Karlos.

    1. Zdravím, škoda, že jsem o možnosti projet si trať nevěděla dříve :-), ráda bych si letos zkusila duatlon v Tálíně – poprvé, mohu se zeptat, je někde k dispozici mapa tratě nebo aspoň nějaký popis? Je trať technicky náročná a ještě jeden dotaz bude trať značená? Jezdíme s dětmi na duatlon, letos bych to chtěla zkusit také jestli to tedy zvládnu :-). díky moc za odpověď Ahoj Jana, C.B.

  2. Ještě bych chtěl jednou poděkovat Rudovi a všem jeho pomocníkům ze Semic. Závod to byl povedený, vyšperkovaný nízkým startovným a bohatým občerstvením pro všechny zúčastněné. A jak se ukázalo byl to v sobotu jeden z těch lépe obsazených závodů. Fotograf „STAREJ“ Hlína se činil a tak doufám, že se v galerii najdete alespoň jednou všichni. Z profilu tratě před startem jsem čekal rychlejší časy, ale vítr to zařídil jinak a tak mi přišlo, že z kopce běžím pomaleji než do kopce!!! Po druhém závodě máme jedenáct 100% závoďáků, což je fajn a zas nějaké nové duše ve výsledkové listině. Počásko vyšlo snad nejlépe za celé Velikonoce, takže to vlastně nemělo chybu. Tedy až na to Rudovo ranní pošťuchování se autem při značení tratě. Na tu opravu vozu bude muset pořádat semický běh ještě alespoň dvacet let a to je pro běžce dobře. Doufám, že to tu také někdo čte a brzy někdo zkusí sám připsat své postřehy z našich závodů, ať pořadatelé vědí, že to má odezvu. Díky a zase někdy ve sportovním….nejlépe ve Skalách zdar. Karlos. Kdyby jste nevěděli jak Vám to šlape na kole, tak v neděli 23.4. se v Kájově u ČK jede časovka na cca 20km v rámci JAL. Budete vítáni a změřeni!!! Propozice na stránkách “ jalcyklo“ „HOME“

  3. Zdar všem, Tak v sobotu proběhne druhý závod našeho poháru v Semicích u Písku a Ruda Trecha již chystá vše tak, aby jste byli spokojeni i za nepříznivého počasí. Trať bude zas o něco jednodušší a rychlejší než poslední běhy JBP v Bujanově a minulý víkend v Trhových Svinech. Převažovat bude asfalt a převýšení jen minimální, i když do tahu to bude a dlouhé rovinky může ovlivnit síla větru?! Tak jsem sám zvědav, kolik rychlíků přijede a také kolik jedinců bude mít druhou, tedy 100% účast v poháru? Tak zatím a nenechte se odradit předpovědí, Ruda mraky rozežene!!!

  4. Zdravím všechny a vítám Vás na našich stránkách nového seriálu všemožných sportovních aktivit, které pořádají členové oddílu TT Tálín. Chtěli bychom oslovit sportovce celoroční pestrostí sportů v rámci čtyř ročních období, Tak, aby se nikdo nemusel soustředit na jeden, dva vrcholy v roce a prostě se s radostí bavil sportem každý den a zkusil i sportíky, které se zatím neodvážil předvést ostatním na společném zápolení. Tím, že se poznáme postupně na bězích, kolech, tak snad Ti nesmělejší zjistí, že triatlonista, či cyklista není stroj, či sprosté slovo a když běžec porazí cyklistu v běhu, tak ho možná napadne, jak si bude stát v porovnání s ním v jiné disciplíně. No a pak už je jen kousek k duatlonům a triatlonu. Spojit více druhů sportu znamená smazat rozdíly jednotlivých sportů a zábavnou formou potrápit celé tělo! Vždyť přidat ke kolu, či běhání ještě plavání, je pro amatéry ta nejlepší regenerace a protažení, lepší než nějaké masáže a polehávání. To samé se dá říci i o běhu na lyžích, ( běžkách), v zimním období. Jako přípravu a zábavu za dlouhých zim na léto neznám lepší sport. Říká se, že plavání a běžky patří k nejkomplexnějším sportům, které potrápí celé tělo a zapojí při jednom nejvíce svalů a spálí nejvíce energie, která nám přes zimu, tak nějak přetéká…! Takže se ještě pravděpodobně v termínovce objeví ještě nějaký závod na běžkách a když né letos, tak v příštím roce určitě. Vyhlášení celého seriálu roku 2017 by mohlo proběhnout někdy v lednu, nejpozději v únoru 2018, na nějakém veselém místě s muzikou a tancem v dobré náladě. Tento pohár vzniká za pochodu a tak se zatím stále vyvíjí. Jednotlivé závody již z 99% již existují a jsou součástí některých jiných soutěží a pohárů, proto také je třeba sledovat propozice jednotlivých závodů, neb se podmínky a třeba startovné bude odvíjet od druhu sportu a pořadatele. Důležité věci najdete v pravidlech na těchto stránkách a pokud Vás cokoli napadne, tak se ptejte, ať to tu žije a Náš nový seriál naplní podstatu svého vzniku. Toliko úvodem směrem k Vám, kteří jste se objevili na těchto stránkách. Děkujeme a těšíme se na Vás na našich závodech a přejeme Vám, ať Vás osloví sport a dobrá nálada s námi. Za TT Tálín Karlos Juráň, jeden z těch, kteří to tu zkouší?!

Napsat komentář